26 Haziran 2016 Pazar

Kurumsal web dizaynin sirketinize katacagi deger

Merhaba bu içeriğiizde kurumsal web tasarımının size katacağı değerden bahsedeceğim.

Kurumsal web tasarımı neden önemlidir?

Kurumsal web tasarım firma açısından çok önemlidir. Çünkü müşterileriniz sizi web sitesinden bulacak ve iş yapıp yapmayacağına karar verecektir. Gelişigüzel tasarlanmış, hazırda olan web tasarımları firmanızın kurumsal kimliğini yansıtmayacak ve sizi rakiplerinizden ayrı bir yere yükseltmeyecektir.

Öncelikle bilinmelidir ki kurumsal web tasarımı, kurumsal web tasarım firmaları yapar. Bu sebepten ilk yapmamız gereken kurumsal bir web tasarım firması ile anlaşmak olacaktır. Doğru web tasarım hizmetleri olarak kurumsal web tasarım,web yazılım, seo hizmetleri vermekteyiz.

Şimdi asıl sorunun cevabına gelecek olursak;
Seo çalışması yapılmış kurumsal web tasarım size müşteri veya kullanıcı olarak dönüş yapacaktır. Bunların yanında bilgisayar tablet ve telefon uyumlu olan web tasarımlar web sitenizi her platformdan ulaşılabilir hale getirecektir. Kurumsal web sitesinin gerekliliğini açıkladıktan sonra bu hizmeti alırken nelere dikkat etmemiz gerektiğini açıklayayım.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi kurumsal web tasarımı, kurumsal web tasarım firmaları tarafından yapılır. Web tasarım firması seçerken bölgenize yakın olan firmaları tercih etmeniz faydanıza olacaktır. Örnek olarak biz İstanbul web tasarım firması olarak İstanbul ve çevresine daha rahat hizmet verebiliriz.

Dikkatle üzerinde durmamız gereken bir diğer konu kurumsal sitelerin mutlaka dinamik bir yapıya sahip olmaları şarttır. Çünkü dataların anlık değiştirilebilmesi gerekmektedir. Ayrıca yeni içerikeri eklemek hızlı ve zahmetsiz olmalıdır. Bunun için kurumsal web sitelerin mutlaka dinamik, yani admin paneli olan web siteleri olmaları gereklidir.

Kurumsal web tasarımı yaptıran çoğu firma seo hakkında fazla bilgiye sahip olmadığından dolayı web çalışması yaptırırken seo uyumlu olmasına dikkat etmemektedir. Bu yüzden site tasarımı harika olsa dahi rakiplerinin hep bir adım arkasında kalırlar. Biz doğru web tasarım olarak kurumsal web tasarım yanında kurumsal seo çalışmasınında yaptırılması gerektiğini söylüyoruz.

0 Yorum:

Yorum Gönder

Kaydol: Kayıt Yorumları [Atom]

<< Ana Sayfa