16 Haziran 2016 Perşembe

Dogru web yazilim

Merhaba biz istanbul web tasarım firması doğru bilişim olarak;

Wordpress teması, opencart teması ve kendi geliştirdiğimiz php web yazılımları sayesinde istediğiniz her türlü web sitesini kurabiliriz. Ayrıca hazır bulunan wordpress emlak teması ve wordpress teknoloji teması sayesinde emlak web sayfalarınızı ve teknoloji web sayfalarınızı çabucak yükleyip teslim edebiliyoruz. Tam Seo uyumlu web tasarımlarımız sizi arama motorlarında ilk sıraya mümkündür.

Hazırda bulunan opencart giyim teması ve opencart teknoloji teması sayesinde giyim web sitelerinizi ve teknoloji web sayfalarınızı hemen kurabiliyoruz. İstediğiniz özel web tasarım, css web tasarım veya psd web tasarım varsa bu opencart web tasarım projesini hayata geçirebiliriz.

Kaliteli web tasarımı fiyatları, web yazılımı fiyatları ve seo fiyatları için firmamızdan web tasarım fiyat teklifi, web yazılımı fiyat teklifi veya seo çalışması fiyat teklifi almanızı tavsiye ederim.

Uygun fiyata web tasarım yaptırmak, Uygun fiyata web yazılım yaptırmak ve Uygun fiyata seo çalışması yaptırmak için diğer memnun müşterilerimiz gibi sizlerde bizi tercih edin.

Kurumsal seo çalışması konusunda firmamızı tercih ederseniz sorun yaşamazsınız. Seo çalışması siparişi alan kişilerin bir çoğu google arama motorunda seo çalışmaları nasıl yapılır kelimesini incelerken biz size bu hizmeti profesyonel olarak sunabilir.

Profesyonel olduğumuz konular;

CSS, CSS3, HTML, HTML5, BOOTSTRAP, JAVASCRIPT, JQUERY, PHP, CODEIGNITER

Yapabileceğimiz siteler;

Forum siteleri, Blog siteleri, Kurumsal siteler, Emlak siteleri, E-ticaret siteleri, Yorum siteleri, Sosyal ağ, Arama motoru, Rehber siteleri, Araç kiralama siteleri, Okul siteler, Dernek siteleri, Köy siteleri, Bilişim siteleri, Teknoloji siteleri, İmza siteleri, Şikayet siteleri, Canlı destek sistemleri, İçerik yönetim sistemleri, Kayıt tutma siteleri, Haber botları, İçerik botları, Wordpress eklentileri, Opencart eklentileri, Takip sistemleri, Barkodlu geçiş sistemleri, Barkodlu yemek dağıtım siteleri

0212 664 55 32

0531 500 95 44

destek@dogruwebtasarim.com

Çırpıcı mah. 1. Taşocağı sok. No:70/B

Zeytinburnu / İSTANBUL

0 Yorum:

Yorum Gönder

Kaydol: Kayıt Yorumları [Atom]

<< Ana Sayfa